Ubezpieczenia to wyścig z czasem. Element TRIO obowiązkowego - doradca ubezpieczeniowy to, obok prawnika i lekarza - jeden z Twoich stróży poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania.

Kim jestem?

Renata Targosz
Jestem przedsiębiorcą.
Zarządzam firmą i zatrudniam 20 osób.
Wiem, jaką odpowiedzialność noszą na co dzień właściciele firm, pracodawcy. Z doświadczenia wiem, z jakimi zagrożeniami i problemami zmagają się firmy oraz jakich zabezpieczeń potrzebują pracownicy.
Jestem kobietą.
Aktywną i dbającą o swoje poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wiem, jak ważna jest dla mnie pewność, że mam zapewnione środki chroniące mój byt w czasie, kiedy nie będę mogła pracować z powodu choroby lub wypadku.
Jestem żoną i matką.
Był czas, który poświęciłam wyłącznie wychowaniu dziecka. Z doświadczenia więc i obserwacji wiem, jakie konsekwencje niosą sytuacje, kiedy jedyny żywiciel rodziny traci możliwość zarobku z powodu choroby lub wypadku. Kiedy rodzina traci źródło dochodu z powodu śmierci jednego z członków rodziny.
Jestem przyjaciółką.
Dbam o tych, którzy mnie otaczają.
Jestem doradcą ubezpieczeniowym.
Zapraszam Cię pod swoje skrzydła.

Więcej o mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego na wydziale Biologii ze specjalizacją nauczycielską i z zakresu genetyki. Pracowałam na stanowisku specjalisty administracyjnego na placówce Ambasady Polskiej w Budapeszcie. Od 2013 roku zarządzam wyróżnianą w przewodniku Michelin, krakowską restauracją ZaKładka Bistro de Cracovie.

Certyfikowana konsultant modelu MaxieDisc® oraz certyfikowana członkini międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership, zrzeszającej facylitatorów, coachów, mówców i trenerów.
Członkini Stowarzyszenia Doradców "Bezpieczna Perspektywa".
Kobieta Krakowa VIII edycji projektu Miasta Kobiet.
Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Prezes krakowskiej grupy networkingowej BNI Milion.

W roku 2021 roku zostałam uhonorowana statuetką Kobieta Sukcesu przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. Jestem również Ambasadorką Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości.
Na stałe współpracuję z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi, prawnikami i doradcami finansowymi.

Maxwell Leadership

Maxwell Leadership

Napisz do mnie

Social Media