Ubezpieczasz dom, mieszkanie, samochód.

A Twoje Dziecko?

Wykupując ubezpieczenie szkolne dla dziecka zapewniasz jemu i sobie wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku. Co ważne, ubezpieczenie, działa przez cały rok, 24h/dobę, na całym świecie, zarówno w szkole, jak i w domu, podczas wyjazdów, zajęć pozalekcyjnych i na placu zabaw.

Do kogo jest skierowane ubezpieczenie?

Ubezpieczeniem mogą być objęte dzieci uczęszczające do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, liceów, techników, szkół branżowych, szkół policealnych, domów dziecka, których wiek nie przekracza 25 lat.

Co powinno zawierać ubezpieczenie szkolne?

Sprawdź! Warto, aby ubezpieczenie miało w swoim zakresie nie tylko rehabilitację i koszty leczenia, ale również pobyt w szpitalu spowodowany COVID-19 oraz ukąszeniami owadów.

Pełen wykaz poniżej:

 • Trwały uszczerbek na zdrowiu nawet do 70 tys. zł
  (np. złamanie ręki, złamanie palca, skręcenie kostki).
 • Pobyt w szpitalu po nagłym zachorowaniu (także w przypadku zakażenia COVID-19) nawet do 70 zł za dzień
  Jeżeli ubezpieczony trafi do szpitala na dłużej niż 24 godziny w wyniku nagłego zachorowania, otrzyma odszkodowanie za każdy dzień pobytu w szpitaluu.
 • Pobyt w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku - do 100 zł za dzień
  Jeżeli ubezpieczony trafi do szpitala na dłużej niż 24 godziny w wyniku nieszczęśliwego wypadku, otrzyma odszkodowanie za każdy dzień pobytu w szpitalu.
 • Koszty leczenia nawet do 10 tys. zł
  Jeżeli ubezpieczony w wyniku nieszczęśliwego wypadku musi ponieść koszty leczenia (np. prywatnej wizyty lekarskiej), otrzyma zwrot poniesionych kosztów na podstawie dostarczonych faktur.
 • Koszt rehabilitacji - do 10 tys. zł
  Jeżeli ubezpieczony wymaga rehabilitacji na skutek nieszczęśliwego wypadku, zwrócimy jej koszty na podstawie dostarczonych faktur.
 • Koszt operacji plastycznych do 15 tys. zł
  Jeżeli ubezpieczony w wyniku nieszczęśliwego wypadku zostanie oszpecony i potrzebna będzie operacja plastyczna, zwrócimy jej koszt do sumy ubezpieczenia wybranego wariantu.
 • Koszt odbudowy stomatologicznej (ubezpieczony przebywał w szpitalu minimum 3 dni) - do 15 tys. zł
  Jeżeli ubezpieczony w wyniku nieszczęśliwego wypadku dozna urazu wymagającego przeprowadzenia odbudowy stomatologicznej w szpitalu, zwrócimy jej koszty do wysokości sumy ubezpieczenia wybranego wariantu.
 • Koszt odbudowy stomatologicznej (ubezpieczony nie przebywał w szpitalu) na każdy ząb stały - do 500 zł
  (np. gdy Twoje dziecko wybije sobie ząb)
 • Koszt zakupu lub naprawy przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych - do 10 tys. zł
  Jeżeli ubezpieczony ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, może uzyskać zwrot kosztów zakupu przedmiotów ortopedycznych (np. ortezy), jakie musiał zakupić podczas leczenia.
 • Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku - do 70 tys. zł
 • Śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego - do 65 tys. zł
 • Śmierć rodzica/opiekuna prawnego ubezpieczonego dziecka wskutek nieszczęśliwego wypadku - do 5 tys. zł
 • Jednorazowe świadczenie z tytułu ukąszenia, użądlenia przez owady lub pogryzienia przez psa - 300 zł
  Jeżeli w wyniku pogryzienia przez psa lub ukąszenia przez owady ubezpieczony trafi do szpitala na min. 24 godziny, otrzyma jednorazowe odszkodowanie w wysokości określonej dla danego wariantu.
 • Pomoc assistance

  W ramach pomocy assistance ubezpieczony może liczyć m.in. pokrycie kosztów korepetycji, psychologa i wizyty pielęgniarki.

Co warto dodać do polisy szkolnej dla dziecka?

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się niezwykle wartościowy pakiet leczenia zagranicznego wraz z drugą, zagraniczną opinią medyczną. Atrakcyjna składka gwarantuje leczenie za granicą wraz z pełną organizacją m.in. transportu wraz z osobą towarzyszącą aż do 2.000.000 euro!

Warto również pomyśleć o pakiecie medycznym, którego składka gwarantuje nam nielimitowany dostęp do specjalistów i badań lekarskich.

A co najważniejsze - pamiętaj, że najlepszą ochroną finansową dla Twojego Dziecka, zabezpieczającą jego przyszłość, jest Twoja własna polisa indywidualna.

Umów się ze mną na bezpłatną konsultację

Napisz wiadomość, czego potrzebujesz, a ja oddzwonię do Ciebie lub odpiszę.

Warto przeczytać

Strata bliskiej i ważnej osoby to jedna z najczęstszych obaw Polaków. Ankietowani w wieku 30-50...
Ubezpieczasz dom, mieszkanie, samochód. A Twoje Dziecko? Wykupując ubezpieczenie szkolne dla dziecka zapewniasz jemu i sobie wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku. Co ważne, ubezpieczenie, działa przez cały rok, 24h/dobę, na całym świecie, zarówno w szkole, jak i w domu, podczas wyjazdów, zajęć pozalekcyjnych i na placu zabaw.
Po co polisa dla singla? Ubezpieczenie na życie i zdrowie gwarantuje nie tylko wsparcie finansowe...